skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

PeriOp – Pēcoperāciju Perioda Paātrināšanai Un Rezultātu Uzlabošanai

PeriOp – pēcoperāciju perioda paātrināšanai un rezultātu uzlabošanai

PeriOp operāciju rezultātu uzlabošanai.

Periop izstrādāts sadarbībā ar vadošiem Latvijas traumatologiem ortopēdiem.

Paredzēts izmantot pirms un pēc operācijām, lai uzlabotu dzīšanas procesus, mazinātu muskuļu atrofiju un vispārīgi spēcinot organismu.

PeriOp sastāva esošo sastāvdaļu kombinācijas rezultātā iegūts produkts, ar augstu, specifiski, sabalansētu piena un natīvo sūkalu olbaltumvielu saturu, savienojumā ar šķīstošu diētisko šķiedrvielu (galakto-oligosahrīdu). Produkts sniedz nepieciešamās uzturvielas cilvēkiem ar augstu olbaltumvielu nepieciešamību, kā palīdz uzturēt normālu zarnu trakta veselību – hipoproteinēmijas, malnutrīcijas gadījumā un cilvēkiem kuriem indicēta ķirurģiska rakstura operācija (lietošanai pirms un pēc tās).

Kā šķīstošā sķiedrviela netiek izmantots parastais, tik populārais inulīns, bet gan daudz vērtīgākie GOS (galaktooligosaharīdi). Tie ir efektīvi pat mazās devās, nerada vēdera pūšanos, kas raksturīgi inulīnam un tik nepieņemami pēcoperācijas perioda mazkustīgumam.

Lietojams kā olbaltumvielu un diētisko šķiedrvielu piedeva cilvēkiem, kuriem parastie pārtikas produkti un dzērieni nespēj nodrošināt nepieciešamo vielu daudzumu.

Produktam ir neitrāla, viegli salda garša un tāpēc to var izmantot kā piedevu gan saldiem, gan pikantiem ēdieniem un dzērieniem. Nesatur lipekli. Ar augstu olbaltumvielu, sabalansētu ogļhidrātu un diētisko šķiedrvielu saturu.

Devas: nosaka veselības aprūpes speciālists atbilstoši pacienta vajadzībām.

Perioperatīvā periodā: 7 dienas pirms operācijas 25 g x 3 dienā un 21 dienu pēc operācijas 25 g x 3 dienā.

Būtiska informācija

Produkts lietojams ārstniecības personu uzraudzībā. Produkts nav lietojams kā vienīgais uztura avots. Nav izmantojams bērniem līdz 3 gadu vecumam, kā arī pacientiem ar galaktozēmiju un piena olbaltumvielu alerģiju.

Uzmanību! Nav paredzēts parenterālai lietošanai.

Back To Top