skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

7 Novājinātas Imūnsistēmas Pazīmes

7 novājinātas imūnsistēmas pazīmes

Uzziniet par 7 novājinātas imūnsistēmas pazīmēm

Ja jūs bieži slimojat, jūtaties noguruši vai ir citi bieši atkārtojušies simptomi, ko jūs vienkārši nevarat izskaidrot, tas var nozīmēt, ka Jums ir pavājināta imūnsistēma. Un ir vairāki iemesli, kāpēc tas tā varētu būt.

Jūsu imūnsistēmu var pasliktināt miega trūkums un augsts ikdienas stresa līmenis, tās ir lietas, kas novājina organismu, lai cīnītos pret infekciju slimībām. Piemēram, stress izraisa hormonu, kas pazīstami kā kortizols, pastiprinātu ražošanu, kas var nomākt imūnsistēmu”.
Protams, var būt vainojama kāda noteikta pamatslimība. Hroniska slimība, vai nu pašas imūnsistēmas (imūndeficīts vai autoimūna saslimšana, citi apstākļi, piemēram, diabēts, sirds slimības un nieru slimība), var pavājināt imūnsistēmu.

Tomēr jūs varat stiprināt imūnsistēmu ar dažām nozīmīgam dzīvesveida izmaiņām. Lai stiprinātu imūnsistēmu, ļoti svarīga ir ikdienas rutīna sekošana galvenajiem fizioloģiskiem procesiem un to kopšana. Lai apkarotu miega trūkumu, nospraudiet sev regulāru miega grafiku, kurā rūpīgi sekojat, kad dodaties gulēt un pamostaties vienā un tajā pašā laikā katru dienu. Tas var izklausītie vienkārši līdz primitīvismam, tomēr dod ļoti stabilus un labus rezultātus.

Jūs varat arī pārvaldīt savu stresu un arī panākt, ka ēdat vispusīgus, kvalitatīvus pārtikas produktus.

Šādas vienkāršas izmaiņas var radīt būtisku imunitātes uzlabojumu un palīdzēt laika gaitā stiprināt to.

Pēc ekspertu domām, zemāk uzskaitītās veselības pazīmes jums varētu būt vājākas, nekā jums šķiet un liecināt, ka imunitāte ir apdraudēta.

1. Jums ir pastāvīgi gremošanas traucējumi.

Pētījumi atklāj vairāk un vairāk saiknes starp imunitāti un zarnu floru, saka vadošie dietologi, gastroenterologi un imunologi. Nav pārsteigums, ka vājināta imūnsistēma bieži vien ir atspoguļojās vienlaikus ar hroniskām gremošanas problēmām.

Vai jums ir problēmas ar vēdera pūšanos, šķidru vēderu vai aizcietējumiem? Ja tā, tad tā parasti ir zīme, ka jūsu zarnās kaut kas nav pareizi, viņi saka. Mēs tagad zinām, ka aptuveni 70 procenti no jūsu imūnsistēmas audiem atrodas jūsu gremošanas traktā. Šie gremošanas simptomi var būt pazīme, ka imūnsistēma nepareizi darbojās, kas var atstāt jūs neaizsargātus pret infekcijām, autoimūniem traucējumiem vai hronisku iekaisumu. Ja jūsu gremošanas sistēma turpinās streikot, var būt lietderīgi sākt runāt ar savu ārstu.

2. Jūs saķerat jebkuru vīrusu vai bacili.

Pastāvīga saaukstēšanās un citas vīrusu-baktēriju infekciju pazīmes ir norāde, ka jūsu organisms nav spējīgs adekvāti reaģēt un, iespējams, nav pareizi aprīkots, lai cīnītos pret apkārtējās mikrofloras uzbrukumiem.

Protams, viena nopietnāk apaukstēšanās vēl nav iemesls bažām. Bet biežāki atkārtojumi ikdienas situācijās jau ir nopietni.. “Ziemas laikā no divām līdz trim nozīmīgām saaukstēšanās (ilgst vairāk par divām dienām) epizodēm ir novājināta imūnsistēmas pazīme,” tā saka imunologi.

3. Pārāk bieži izjūtat nogurumu.

Lai gan nogurumam var būt desmitiem iemeslu, jums var būt novājināta imūnsistēma, kas var būt viena no tām.

“Tie ir nespecifiski simptomi, kas pazīstami, kā autoimūns stāvoklis,” saka ārsti. Seit ārstējošais ārsts varēs labāk novērtēt problēmu.

4. Ja jums ir divas vai vairāk sinusu infekcijas gadā

Ja Jums ir divas vai vairākas sinusa (deguna blakusdobumu) infekcijas gadā, ņemiet vērā, ka tā ir problēma ar imūnsistēmu.

Jūs varētu lietot kādu dabīgu preparātu, kas paredzēts labākai deguna dobumu bakusdobumu aerācijai un ātrākai brīvas elpošanas atjaunošanai.

4. Slimojat ilgāk, atveseļošanās norit lēnāk, nekā parasti.

Ja saaukstēšanās dēļ esat iestrēdzis gultā ilgāk nekā divas līdz trīs dienas, ārsti saka, ka vainojama novājināta imūnsistēma.

Tomēr jūs varat palīdzēt apaukstēšanas izpausmju mazināšanai, pievienojot dažas nozīmīgas lietas savam ikdienas uzturam jau savlaicīgi, vēl pirms slimība ir Jūs pievarējusi pa īstam. “Aukstuma un gripas sezonas laikā lietojiet dabīgus līdzekļus imūnsistēmas uzlabošanai, piemēram, C vitamīnu (ieteicams ar dabīgo C vitamīna devu), D3 vitamīnu un vēl kādu dabīgu imunitāti stiprinošu līdzekli piemēram melnā plūškoka sulu,”saka dr. Helds.

Un atcerieties arī, lai jūsu gremošanas sistēma būtu gatava bakteriālai invāzijai, labu aizsargbarjeru pret šīm infekcijām. “Lietojiet ikdienas prebiotiku un probiotiku devu šajā periodā un ēdiet fermentētus pārtikas produktus piecas reizes nedēļā,” viņš saka, “lai nodrošinātu veselīgo baktēriju prevalenci kuņģa-zarnu traktā.” Jo atcerieties, ka imūnsistēma rodas no zarnām.

6. Jums ir biežas sēnīšu infekcijas

Vēl ir viena pazīme, kura, iespējams ziņo, ka nav pietiekami daudz aktīvu imūnsistēmas šūnu. Ja jums ir noturīga sēnīšu infekcija mutes dobumā vai sēnīšu infekcijas uz ādas.

7. Jūs sāk parādīties infekcijas perēkļi vietās, kur to parasti nekad nebija, piemēram ausu, ādas un citas.

Pirmaja mirklī tas nešķiet uzmanības vērts, bet tad kļūst skaidrs, ka normāli tas vairs nav. Sāk sāpet ausis, tad herpes ik pēc pāris nedēļām, utt.

Back To Top