skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

Lotos Pharma Ukrainā

Lotos Pharma Ukrainā

Latvijas uzņēmums “Lotos Pharma” plāno sākt produktu tirdzniecību Ukrainā.

Strauji augošais Latvijas farmācijas nozares uzņēmums SIA “Lotos Pharma” ir veiksmīgi pabeidzis savu ražoto produktu reģistrāciju Ukrainā, kur tuvākajā laikā plāno atvērt arī savu pārstāvniecību, ziņo ražotāja pārstāvji.

“Produktu reģistrācijas procesu Ukrainā uzsākām neilgi pēc uzņēmuma pieteikšanas Latvijas tirgū. Neraugoties uz šī brīža saspīlēto situāciju Ukrainā, kad lielākā daļa uzņēmumu izvēlas slēgt savas pārstāvniecības, mēs savus plānus neesam mainījuši un plānojam, ka pirmo 3-4 gadu pārstāvniecības pastāvēšanas laikā sasniegsim lielākus pārdošanas apjomus nekā Latvijā, līdzīgi kā tas šobrīd ir farmācijas nozares flagmaņiem “Olainfarm un “Grindeks”,” pārliecināts ir uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs.

“Pirms nonākšanas tirgū, katram mūsu produktam tiek veikti ilgermiņa pētījumi – novērojumi, lai izvērtētu katra produkta efektivitāti. Pēc iegūtajiem, pārliecinošiem rezultātiem, kā pirmos divus mūsu produktus Ukrainā sāksim tirgot “Sinunorm Caps” un “Sinunorm balzāmu”, kuri paredzēti elpceļu veselības uzlabošanai,” skaidro K. Ivanovs.

Back To Top