skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

Dabīgs nomierinošs līdzeklis. Ārstē stāvokļus saistītus ar nemieru, bezmiegu un trauksmes sajūtu, kas var traucēt iemigšanai un kārtīgam, labam miegam.

Pasiflora mazina sasprindzinājumu, nomierina un palīdz labāk koncentrēties. Izmanto kopā ar citām dabas vielām nervu sistēmas stiprināšanai, labākai iemigšanai.

Cilvēki ir izmantojuši Pasifloras ziedu ekstraktu, lai ārstētu trauksmes sajūtu un bezmiegu jau paaudžu paaudzēm. Bezmiega ārstēšanā populārs ir maisījums, kurā ietilpst baldriāna saknes, pasifloras laksti un apiņi.

Tradicionālie ārstniecisko augu pētnieki piesaka vairākus Pasifloras ziedu ieguvumus veselībai, piemēram, kā miega līdzekli, jo īpaši, ja pacienti sūdzas par nemieru un pārtrauktu miegu noguruma dēļ. Un nesenie klīniskie pētījumi, kuros izmanto Pasifloras ziedu ekstraktu, parāda kā ļoti vērtīgu un efektīvu augu trauksmes sajūtas samazināšanai kā papildus komponentu miega uzlabošanā un bezmiega ārstēšanā.

 

Zinātniskās literatūras pārskats par Pasifloras ziedu ekstrakta īpašībām

Atverot šo sadaļu, apliecinu, ka esmu veselības aprūpes nozares speciālists un varu objektīvi izvērtēt šo informāciju par Pasifloras ekstraktu.

Redakcija nenes atbildību sarežģījumu gadījumos, kas radušies, nespeciālistiem interpretējot vai nelietderīgi izmantojot portālā publicēto reklāmas un/vai rakstu informāciju.

ATVĒRT SADAĻU (nospiest uz "+" zīmi)

Pasiflora miegam

 

Daži pierādījumi liecina, ka kaislība palīdz cilvēkiem gulēšanas procesa uzlabošanai. Pētījumi no 2017. gada ar pelēm liecina, ka P. incarnata var pozitīvi ietekmēt miega iestāšanās modeļus.

Viens pētījums ar žurkām atklāja, ka P. incarnata ievērojami palielināja lēno viļņu (dziļo) miegu, samazināja ātro acu kustību miegu un palīdzēja žurkām ātrāk aizmigt.

Vēl viens pētījums ar dzīvniekiem atklāja, ka samazinājās laiks, kas nepieciešams, lai aizmigtu un palielinājās miega ilgums.

Efektivitātes un blakusparādību noteikšana cilvēkiem prasīs papildu pētījumus.

Pētījumi par Pasifloras ziedu iedarbību uz trauksmes sajūtu.


Cilvēka pētījumos ir konstatēts Pasifloras ziedu efekts uz trauksmes sajūtu. Ir konstatēts, ka atsevišķas Pasifloras ziedu ekstrakta devas samazina trauksmi pacientiem, kam gatavojas veikt operāciju, norādot, ka Pasifloras zieds ir labvēlīgs akūtas trauksmes laikā. Vienā placebo kontrolētā pētījumā piedalījās 60 pacienti, kas devās operācijā. Trīsdesmit minūtes pirms spinālās anestēzijas saņemšanas tika novērtēts sākotnējais trauksmes līmenis. Pēc tam pacienti pēc nejaušības principa tika iedalīti divās grupās: Pasifloras ziedu ekstrakta lietotāji vai placebo. Trauksmes līmeņi tika atkārtoti pārbaudīti tieši pirms operācijas, un tie, kas bija saņēmuši Pasifloru, bija ievērojami mazāk noraizējušies par manipulāciju. Netika novērotas blakusparādības, sedācija vai ietekme uz muskuļu darbību vai garīgo procesu.

Ārstniecības auga (Passiflora incarnata L) ietekme uz miegu.

Effect of a medicinal plant (Passiflora incarnata L) on sleep

Passiflora incarnata izraisīja ievērojamu kopējo miega laika pieaugumu (p <0,05). Šis pieaugums bija saistīts ar to, ka palielinājās laiks, ko dzīvnieki pavadīja lēno viļņu (SWS) laikā. Vienlaikus novēroja ievērojamu modrības samazināšanos pirms miega (W) (p <0,05). Turpretī ātrās acu kustības (REM) miega laikā samazinājās, (gan tā biežums, gan vidējais ilgums tika samazināts).

. 2017 Jul-Sep; 10(3): 96–100.

Produkti, kuru sastāvā ir Pasifloras ekstrakts

Goodsleep spray zem mēles izsmidzināms līdzeklis ātrākai iemigšanai
Back To Top