skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

Obligātās dabīgās šķiedrvielas.

Kuņģa-zarnu veselībai, ēstgribas un svara kontrolei bez izsalkuma sajūtas.

Dabas vielu ārstniecisku augu līdzekļi svara kontrolei, zarnu attīrīšanai un ēstgribas samazināšanai.

Šķiedrvielas ir uzturvielas, kas gremošanas procesā nesadalās un neuzsūcas, tās regulē daudzas apmaiņas reakcijas starp zarnām un asinsriti, tās satur daudz vitamīnu un minerālvielu. Ir divu veidu šķiedrvielas – šķīstošās un nešķīstošās.

Obligātās dabīgās šķiedrvielas.

Kuņģa-zarnu veselībai, ēstgribas un svara kontrolei bez izsalkuma sajūtas.

Dabas vielu ārstniecisku augu līdzekļi svara kontrolei, zarnu attīrīšanai un ēstgribas samazināšanai.

Šķiedrvielas ir uzturvielas, kas gremošanas procesā nesadalās un neuzsūcas, tās regulē daudzas apmaiņas reakcijas starp zarnām un asinsriti, tās satur daudz vitamīnu un minerālvielu. Ir divu veidu šķiedrvielas – šķīstošās un nešķīstošās.

SADAĻAS NOZĪMĪGUMS

Šķiedrvielas piedāvā unikālu iespēju samazināt ēstgribu, neizjūtot izsalkuma sajūtu. Tajā pašā laikā tās piedāvā vēl daudz vērtīgākus ieguvumus veselībai.

Atšķirībā no pārējām uzturvielām – olbaltumvielām, ogļhidrātiem un taukiem, kuras mūsu organismā gremošanas rezultātā tiek sašķeltas un pēc tam uzsūktas – šķiedrvielas netiek sagremotas. Tādā veidā tās neizmainītas pārvietojas caur kuņģi, tievajām zarnām un resno zarnu, līdz tiek izvadītas ārā no organisma.

1. vērtīgs palīgs gremošanas procesā un vēdera aizcietējumu gadījumos.

2. uztur enerģiju un piedalās viegluma sajūtas radīšanā.

3. palīdz uzlabot ārējo izskatu

4. palīgs svara kontrolēšanā un svara zaudēšanā

5. veic svarīgas f-jas holesterīna līmeņa kontrolēšanā un samazināšanā

6. piedalās organisma aizsardzībā pret vēzi

PROBLĒMAS APRAKSTS

Šķiedrvielas ir balastvielas, kas nonākot gremošanas traktā fermentu ietekmes rezultātā nesašķeļas un neizmainās, bet gan turpina savu gaitu tālāk un noslēdzoties gremošanas ciklam, vienkārši izvadās ārā no organisma. Šķiedrvielām pašām par sevi nav nekādas uzturvērtības, jo cilvēka gremošanas procesā neizdalās tādi fermenti, kas varētu sašķelt ar uzturu uzņemtās šķiedrvielas. Pateicotie tam, ka šķiedrvielām nav uzturvērtības, tās kļūst vēl vērtīgākas, jo tās veic vairākas būtiskas funkcijas organismā un līdz ar to ir ļoti nepieciešamas.

Šķīstot ūdenī, tās veido gēlveidīgu masu, kas, virzoties pa gremošanas traktu, dara vairākas būtiskas lietas, piemēram, palīdz samazināt holesterīna un glikozes līmeni mūsu asinīs. Ļoti svarīgi, ka tās sevī uzsūc toksīnus, kas nonāk zarnās no asinīm un neļauj šiem toksīniem uzsūkties atpakaļ asinsritē, bet izvada tās ārā.

Šīs šķiedrvielas pēc definīcijas nešķīst ūdenī. Tām ir vairāki svarīgi uzdevumi gremošanas sistēmā – šīs šķiedrvielas ir nozīmīgs palīgs, lai barība labāk pārvietotos pa gremošanas traktu, tās palielina arī izkārnījumu masu un ir ļoti būtiskas sevišķi tiem cilvēkiem, kurus nomoka aizcietējumi vai neregulāra vēdera izeja. Uzturot barības masas apjomu, nešķīstošās šķiedrvielas rada sāta sajūtu, bet nerada kalorijas. Visvērtīgākie nešķīstošo šķiedrvielu avoti ir kviešu milti, kviešu klijas, rieksti un visdažādākie dārzeņi.

KĀ ŠĶIEDRVIELAS MUMS PALĪDZ

Šķiedrvielas lalīdz organismam gremošanas procesā, līdz ar to veidojot normālu un regulāru vēdera izeju, kā arī palīdz cīnīties ar vēdera aizcietējumiem. Uzņemot pietiekamu daudzumu šķiedrvielu, mēs nodrošinām savu organismu un gremošanas sistēmu ar palīgu, kas palīdz barībai kustēties pa gremošanas sistēmu – cauri kuņģim, tievajām zarnām un resno zarnu. Šķiedrvielas neļauj izkārnījumiem kļūt pārlieku citiem, vai pārlieku mīkstiem, šķidriem.

Darbojas kā savdabīga birste, kas izslauka no zarnām visu to, kas tur ir lieks – tās veido lielāku izkārnījumu apjomu, līdz ar to neļaujot kaut kam palikt zarnās, bet visu nevajadzīgo izvada ārā.

Tīrs kuņģa-zarnu trakts ļauj saglabāt pienskābās baktērijas. Tieši šīs baktērijas ir ļoti būtiskas procesā, kura rezultātā mūsu organisms no uzņemtajām barības vielām uzsūc visus tam nepieciešamos vitamīnus un citas vielas. Tas uzlabo pašsajūtu un veicina veselību.

Dažādos pētījumos ir pierādīts, ka pietiekams un regulārs uzņemto šķiedrvielu daudzums nodrošina labāku un veselīgāku cilvēka ādas izskatu. Iemesls tam ir visai vienkāršs – ja kuņģa-zarnu trakts ir piesārņots un netīrs, tad tas nespēj tikt galā ar tam paredzētajiem uzdevumiem. Lai veiktu šos uzdevumus, palīgā nāk arī citi orgāni, tajā skaitā āda.

Produkti un ēdieni, kas satur pārāk daudz taukvielas un cukuru, rada sāta sajūtu gandrīz nekavējoties, taču tā diemžēl parasti nav ilgstoša un jau pēc neliela laika brīža atgriežas apetīte un izsalkums. Šie ēdieni satur daudz kaloriju un pārmērīga to lietošana, noved pie liekā svara parādīšanās. Savukārt šķiedrvielām bagāts uzturs, piemēram, pilngraudu produkti, kas satur nerafinētus ogļhidrātus, rada sāta sajūtu un spēj to noturēt ievērojami ilgāku laiku, turklāt šie produkti satur salīdzinoši izteikti mazāk kalorijas, kas arī palīdz daudz labāk izvairīties no liekā svara un kontrolēt to.

Jaunākajos zinātniskajos pētījumos ir atklāta šķiedrvielu būtiskā spēja palīdzēt organismam kontrolēt un samazināt holesterīna līmeni asinīs. Šajā ziņā visieteicamākās ir tās šķiedrvielas, kas ir ūdenī šķīstošas un organismā veido gēlam līdzīgu masu.

Ar šķiedrvielām bagātu uzturu ļoti ieteicams ir uzņemt cilvēkiem, kas slimo ar diabētu. Iemesls – šķiedrvielas daudz lēnāk absorbējas asinsritē pēc ēdiena sagremošanas, tādējādi palīdzot uzturēt un normalizēt glikozes līmeni asinīs. Tas raksturīgi tieši ūdenī šķīstošajām šķiedrvielām, jo tieši tās veido gēlam līdzīgu masu, kas absorbē šķidrumu un līdz ar to spēj palīdzēt organismam samazināt ātrumu, ar kādu cukurs iekļūst asinsritē. Nerafinētie ogļhidrāti nekavējoties izraisa cukura līmeņa celšanos asinīs, taču kombinējot tos ar šķiedrvielas saturošiem produktiem, cukura ietekme mazinās.

Dabas vielas svara kontrolei, gremošanai un vispārējai labai veselībai

Linsēklas

Linsēklas satur olbaltumvielas, ogļhidrātus, neaizvietojamās taukskābes OMEGA 3 un OMEGA 6, šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas, aminoskābes, lignānus, minerālvielas, vitamīnus, fenolskābes, flavonoīdus un antioksidantus

Kurkuma

Kurkuma īpaši labvēlīgi ietekmē kuņģa – zarnu traktu, gremošanas procesus un zarnu mikrofloras veselību, to iesaka cilvēkiem, kas cieš no cukura diabēta vai aptaukošanās.

Ķimenes

Ķimenes jeb kumins ir čemurziežu dzimtas garšaugs. Kumins ir 30–50 cm augsts lakstaugs, kas tiek kultivēts tā aromātisko sēklu dēļ, kas kulinārijā tiek izmantotas kā garšaugi.

SilvaSlim ® Colon Clean

Silvaslim Colon Clean ir dabas vielu kompozīcija zarnu traktam. Dabas vielas- šķiedrvielas parasti tiek iedalītas divās lielās grupās: nešķīstošās (tās nešķīst ūdenī) un šķīstošās (tās šķīst ūdenī) šķiedrvielas.

Linsēklas veicina zarnu peristaltiku, palīdz uzturēt gremošanu un regulāru zarnu darbību. Palīdz kontrolēt svaru un samazināt ēstgribu.
Kurkuma veicina gremošanu un palīdz uzturēt normālu aknu funkcijas.
Ķimenes veicina gremošanu, normalizē zarnu trakta darbību, noņem smaguma sajūtu.
Vitamīns C veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

 

* Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr.8813. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Pirmās 3 dienas lietot pa 1 ēdamkarotei produkta (apmēram 6,0 g) rūpīgi izmaisot jogurtā vai iebērt glāzē, lēnām uzlejot 1 glāzi ūdens (istabas t°), un nekavējoties izdzert. Papildus uzdzerot vēl 1 glāzi ūdens pēc 15 min. Produktu lietot no 1 līdz 3 reizēm dienā, 30 min pirms ēšanas. Šķiedrvielu deva ir individuāla katram cilvēkam! Dienas laikā jāuzņem vidēji 25-40 g šķiedrvielu.4 dienā devu pakāpeniski palielina līdz 2 ēdamkarotēm. Produkta lietošanas laikā ir ieteicams dzert vairāk šķidruma! Nelietojiet, ja Jums ir sāpes vēderā, vemšana vai slikta dūša. Ja jūtat kādas nepatīkamas izmaiņas, konsultējieties ar ārstu. Vēlams produktu lietot kursu veidā (10 dienas), tos atkārtojot 4-5 reizes gadā.

• Pastāv paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām;

• Grūtniecības un bērna zīdīšanas laiks – pēc konsultācijas ar ārstu.

Brīdinājumi:

• Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju;

• Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu;

• Glabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!

 

 

Uzglabāt istabas temperatūrā līdz +25˚C, sausā vietā, rūpīgi noslēgtā traukā.

Sauss, irdens un smalks maisījums tumši bēšā krāsā. Iepakojumā 260 g.

Diennakts deva (17,5 g produkta)- 3 ēdamkarotes satur: Sarkano biešu rauši – 6,3 g, kviešu klijas – 5,78 g, inulīns – 1,75 g, linsēklas (maltas) – 1,58 g, ābolu sidra pulveris – 0,88 g, kurkumas saknes – 0,35 g, melnās ķimenes – 0,175 g, ķimenes (maltas) – 0,175 g, salvijas pulveris – 0,175 g, rozmarīna pulveris – 0,175 g, Ķīnas zirdzenes sakņu pulveris – 0,175 g, C vitamīns – 26 mg, D vitamīns – 1,75 µg.

ColonClean Junior
Colon Clean Junior ir dabas vielu komplekss zarnu traktam. Veicina gremošanu un regulē zarnu darbību dabīgā veidā.
Sastāvā ir gan šķīstošās, gan nešķīstošās šķiedrvielas. Šķiedrvielas parasti tiek iedalītas divās lielās grupās: nešķīstošās (tās nešķīst ūdenī) un šķīstošās (tās šķīst ūdenī) šķiedrvielas. Ķimenes stimulē gremošanu, normalizē zarnu trakta darbību un noņem smaguma sajūtu. Vitamīns C veicina normālu imūnsistēmas darbību.
Tas galvenokārt ir paredzēts tieši bērniem, taču ir piemērots lietošanai arī pieaugušajiem, tai skaitā arī grūtniecēm un barojošajām māmiņām.
* Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr.9535. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!
Bērniem līdz 5 gadu vecumam pa 1 tējkarotei 1-2 reizes dienā, iejaucot jogurta vai biezeņa maisījumā.
Bērniem no 6- 12 gadu vecuma pa 2 tējkarotēm 2 reizes dienā.
Bērniem, vecākiem par 12 gadiem un pieaugušajiem, pa 3 tējkarotēm 2 reizes dienā.
Produktu vēlams lietot kursu veidā – 10 dienas, kursu atkārtojot 4-5 reizes gadā vai pēc konsultācijas ar ārstu vai farmaceitu.

Lietošanas ierobežojumi:
  • Paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām;
  • Grūtniecības un bērna zīdīšanas laiks – pēc konsultācijas ar ārstu.
Brīdinājumi:
  • Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju;
  • Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu;
  • Glabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!
Uzglabāt istabas temperatūrā, tumšā vietā, rūpīgi noslēgtā oriģinālajā iepakojumā.

 

 

 

 

Uzglabāt istabas temperatūrā līdz +25˚C, sausā vietā, rūpīgi noslēgtā traukā.

Sauss, irdens un smalks maisījums tumši bēšā krāsā. Iepakojumā 100 g.

Nr.
Sastāvs
2 tējkarotes (3 g) satur:
6 tējkarotes (9 g) satur:
1.
Mellenes (kaltētas, maltas)
0.75 g
2.25 g
2.
Upenes (kaltētas, maltas)
0.66 g
1.98 g
3.
Dzērvenes (kaltētas, maltas)
0.66 g
1.98 g
4.
Inulīns
0.66 g
1.98 g
5.
Fenhelis (malts)
0.15 g
0.45 g
6.
Ķimenes (maltas)
0.12 g
0.36 g
7.
Vitamīns C (askorbīnskābe)
12 mg (15% no NRV*)
36 mg (45% no NRV*)
8.
Vitamīns D (holekalciferols)
1.6 µg (32% no NRV*)
48 µg (96% no NRV*)
* NRV – Uzturvielu atsauces vērtība

Biežāk uzdotie jautājumi par ColonClean

Kas ir ColonClean?

Text

Noderīgas saiknes par ColonClean sastāva ingredientiem

Back To Top