skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

Stipra imunitāte ar Imunosil.
Organisma iekšējās aizsargspējas - imunitātes - stiprināšana
vīrusu un bakteriālu infekciju uzliesmojumu laikā

Dabīgi ārstniecisku augu līdzekļi imunitātei

SADAĻAS NOZĪMĪGUMS

Spēcīgas imūnsistēmas nodrošināšanas pamatā ir veselīgs dzīvesveids. Ja ar to noteiktos brīžos ir par maz, pirms vēl situācija nav kritiski novedusi līdz antibiotikām, ieteicama ir t.s. “dabīgo” antibiotiku izmantošana. Tie var būt gan ar baktēriju, vīrusu nomācošu darbību, gan spēcinoši pašai imūnsitēmai. Lieliski dabīgie organisma imunitātes stiprinātāji ir augi – ehināceja, acerola (dabīgais C vitamīns), priežu mizas ekstrakts, kumelītes un liepas ziedi, mazāk dzirdēti rauga beta glikāni un spirulīna.

Imunologa ieteikumi imunitātes stiprināšanai

1. Lietot dabīgos antioksidantus.

2. Ēst pilnvērtīgu un daudzveidīgu uzturu

3. Lietot D vitamīnu vai, vēl labāk, to iegūt dabīgā veidā.

4. Savlaicīgi norūdīties un turpināt to darīt cauru gadu.

5. Kārtīgi izgulieties.

6. Atcerieties, ka vakcīnas nav vitamīni, bet medikaments!

Pirms un pēc antibiotiku lietošanas.

Antibiotiku lietošanas nepieciešamība ir ievērojami mainījusies, to izrakstīšana daudz nopietnāk jāpamato, šāda veida ātrāka efekta iegūšana infekciju gadījumos vairs netiek uzskatīta par pareizu rīcību.

Imunologa ieteikumi imunitātes stiprināšanai

1. Lietot dabīgos antioksidantus.

2. Ēst pilnvērtīgu un daudzveidīgu uzturu

3. Lietot D vitamīnu vai, vēl labāk, to iegūt dabīgā veidā.

4. Savlaicīgi norūdīties un turpināt to darīt cauru gadu.

5. Kārtīgi izgulieties.

6. Atcerieties, ka vakcīnas nav vitamīni, bet medikaments!

Imunologa ieteikumi imunitātes stiprināšanai

1. Lietot dabīgos antioksidantus.

2. Ēst pilnvērtīgu un daudzveidīgu uzturu

3. Lietot D vitamīnu vai, vēl labāk, to iegūt dabīgā veidā.

4. Savlaicīgi norūdīties un turpināt to darīt cauru gadu.

5. Kārtīgi izgulieties.

6. Atcerieties, ka vakcīnas nav vitamīni, bet medikaments!

PROBLĒMAS APRAKSTS

Imūnsistēma, kas izstrādāta pret vīrusu infekcijām, ir pazīstama kā vīrusu imunitāte. To izstrādā dažādi specifiski un nespecifiski organisma aizsargmehānismi. Interferoni ir galvenā olbaltumviela, kas ir atbildīga par vīrusu imunitāti.

Vīrusu infekcija rada divus vispārējus imūnās atbildes veidus. Pirmais ir ātrā, jeb “iedzimtā” reakcija pret vīrusu, kas ietver proteīnu, ko sauc par interferoniem, sintēzi un “dabisko kareivju” limfocītu stimulēšanu. Dažos gadījumos iedzimtā atbilde var būt pietiekama, lai novērstu plaša mēroga infekciju. Tomēr, ja infekcija turpinās pēc pirmajiem pāris vīrusu replikācijas cikliem, ar lielu ātrumu sākas”adaptīvā imūnā atbilde”. Pašai adaptīvajai imūnreakcijai ir divas sastāvdaļas: humorāla atbilde (vīrusu specifisko antivielu sintēze ar B limfocītu palīdzību) un šūnu mediēta reakcija (specifisku citotoksisku T limfocītu sintēze, kas nogalina inficētās šūnas). Abas šīs adaptīvās imūnās atbildes sastāvdaļas rada arī ilgstošas “atmiņas šūnas”, kas ļauj daudz ātrāk reaģēt (t.i., imunitāti) uz vēlāka inficēšanās ar vienu un to pašu vīrusu.

Galvenā adaptīvās imūnsistēmas iezīme ir atmiņa.

Tādu pašu vīrusu infekcijas atkārtošanās imūnās atbiles tiek izpildītas nekavējoties ar spēcīgu un specifisku atbildi, kas parasti efektīvi pārtrauc inficēšanos, mazāk balstoties uz iedzimtu imunitātes sistēmu. Kad mēs sakām, ka mums ir imunitāte pre tvīrusa infekciju, mēs runājam par imūnu atmiņu. Vakcīnas pasargā mūs no infekcijas imūnās atmiņas dēļ. Pirmā adaptīva atbildes reakcija pret vīrusu, ko sauc par primāro reakciju, bieži vien ilgst dažas dienas. Savukārt atmiņas reakcija attīstās dažu stundu laikā pēc infekcijas. Atmiņu uztur B un T limfocītu apakškopas, ko sauc par atmiņas šūnām, kuras organismā ilgst gadiem. Atmiņas šūnas ir gatavas ātri un efektīvi reaģēt uz nākamo saskari ar patogēnu. Šī tā saucamā sekundārā atbilde bieži ir spēcīgāka par primāro reakciju uz infekciju. Līdz ar to bērnības infekcijas aizsargā pieaugušos, un imunitāte, ko nodrošina vakcinācija, var ilgt daudzus gadus.

Patogēnās baktērijas.

Patogēno baktēriju un to saimnieku kopīgā evolūcija ir novedusi pie virulences gēnu (vīrusu) un aizsardzības mehānismu kopuma izveides, kas veido imūnsistēmu. Iedzimtas vai nespecifiskas imunitātes mehānismi ietver gļotu epitēlija virsmas barjeras, antibakteriālos peptīdus un enzimus, aizsargājošās molekulas (kolekīnu, komplementu) un šūnas (makrofāgus, dendrīna šūnas, polimorfonukleāros neitrofilu leikocītus, dabiskās aizsarg šūnas). Baktēriju produktu klātbūtne uzņēmēja audos izraisa kompleksu nespecifisku reakciju virkni, kas veido iekaisuma reakciju. Iekaisums ir izšķirošs, lai atrisinātu infekciju, galvenais process ir baktēriju uzņemšana un nonāvēšana ar fagocītu, bet iekaisums izraisa arī audu bojājumus un veicina patoloģiju. Iedzimtā imunitāte ir pirmais solis uzņēmējorganisma aizsardzībā pret patogēniem, taču dažas patogēnās baktērijas ar atbilstošiem virulences faktoriem var pārvarēt iedzimtos imunitātes mehānismus. Šādos gadījumos iekaisuma imunitātes mērķis ir infekcijas procesa ierobežošana, līdz tiek izveidota īpaša imunitāte.

Biežas un nepamatotas apaukstēšanās liecina par imunitātes novājināšanos.

Imunitāte ir diezdan raksturīga siltiem dzīves apstākļos- pārāk silts apģērbs, pārāk silti dzīvokļi un mājas, cilvēkam praktiski tiek izslēgtas jebkuras tiešā kontakta iespējas ar dabīgiem imunitātes stimulatoriem – mēreni krasām temperatūras maiņām.
Imunitāti var novājināt parazītu infekcijas. Piemēram, cērmes.

Imunitāte, vistiešākajā nozīmē ir saistīta ar zarnu trakta mikrofloru. Bifido un lakto baktēriju trūkums arī varētu izraisīt imunitātes novājināšanos, kas jau ir saaukstēšanās slimībS un alerģijas.

DABAS VIELAS IMUNOSIL SASTĀVĀ

Rauga (Saccharomyces cerevisiae) beta-glikāni

Beta-glikāni ir dabīgi heterogēni polisaharīdi, dabiski sastopami graudos, baktēriju un sēnīšu šūnu sieniņās ar ievērojami atšķirīgām fizikāli ķīmiskajām īpašībām atkarībā no izcelsmes avota.

Acerolas ekstrakts (vitamīns C)

Tropiskais ķirsis Acerola ir rekordists augu pasaulē ar vislielāko C vitamīna saturu augļos. Pie tam C vitamīna saturs ir ne tikai liels, bet vienkārši pārsteidzošs. 100 gramos apelsīna C vitamīns ir 49 mg, citronā tas ir 57 mg, bet Acerola ķirsī – 1678 mg.

Kurkuma (Curcuma longa)

Kurkuma ir ingveru dzimtas augs, no kura iegūst dzelteno un zaļo krāsu, kas tiek izmantotas audumu krāsošanā, kā arī krāsviela pārtikas produktos. Tā sakni izmanto arī medicīnā. Kurkuma tiek kultivēta tikai tropu un subtropu joslā, jo tai ir nepieciešams silts klimats. Par tās izcelsmes vietu uzskata Dienvidāziju.

Cinks (cinka citrāts)

Cinks – svarīgs mikroelements imūnsistēmai
Cinks ir daudzu enzīmu sastāvdaļa, kas ļauj ķīmiskajām reakcijām attīstīties normālā gaitā. Tas iesaistās olbaltumvielu sintēzē un šūnu dalīšanās procesā. Cinks veicina jaunu šūnu veidošanos, tai skaitā arī fagocītu, kas vajadzīgi, lai ātri iznīcinātu organismā nonākušās baktērijas un vīrusus. Šī mikroelementa dabīgie avoti ir diedzēti graudi, austeres, rieksti, ķirbju sēklas un liesa liellopu gaļa.

Vitamīns D3 (holekalciferols)

D vitamīni jeb kalciferoli ir vitamīnu grupa, kas regulē kalcija jonu un fosfātu daudzumu un uzsūkšanos tievajā zarnā un nodrošina kaulu un zobu veidošanos, kā arī palīdz nostiprināt imūnsistēmu. Ir pieci D vitamīna veidi — sākot no D₁ līdz D₅, no kuriem izplatītākie ir D₂ vitamīns un D₃ vitamīns.

Vitamīns B12 (ciānkobalamīns)

B₁₂ vitamīns jeb ciānkobalamīns ir ūdenī šķīstošs vitamīns. Tas piedalās asins veidošanā, aminoskābju un nukleīnskābju maiņā, stimulē aknu un nervu sistēmas darbību. B₁₂ vitamīnu dabā sintezē baktērijas, zilaļģes, savukārt cilvēka organismā zarnu mikroflora.

Ehināceja

Ehināceja tiek devēta par “dabīgo antibiotiku”, stimulē organisma imūnās sistēmas šūnas cīņai ar baktērijām, vīrusiem un citām kaitīgām šūnām.

Spirulina

Spirulīnai ir spēcīga antioksidatīvā darbība, bagāts ar organismam nepieciešamajiem vitamīniem, minerālvielām un neaizvietojamām aminoskabēm. Ļoti bieži tiek dēvēts par dabas radītu superproduktu jeb superfood.

Priežu miza

Priežu miza atvieglo elpošanu, piemīt spēcīga pretiekaisuma un antioksidatīvā iedarbība ( 20 reizes lielāka nekā C vitamīnam un 50 reizes lielāka nekā E vitamīnam). Papildus veicina arī imunitāti un palīdz cīņā ar vīrusiem un baktērijām

Imunosil kapsulas klasiskā forma

Imunosil 30 kapsulas

IMUNOSIL ir dabīgs imunitāti veicinošs līdzeklis saaukstēšanās periodā.

Ehināceja veicina organisma aizsargspējas. Spirulīna veicina imūnsistēmu, uzlabo organisma tonusu un vitalitāti. Priežu mizas ekstrakts atvieglo elpošanu.
* Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr.6430. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 2 reizes dienā. Ieteicams arī bērniem no 12 gadu vecuma.

• Pastāv paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām;
· Grūtniecības un bērna zīdīšanas laiks – pēc konsultācijas ar ārstu.
Brīdinājumi:
• Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju;
• Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu;
• Glabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!

Iepakojumā 30 kapsulas.

Viena kapsulas aktīvas vielas: Ehinācijas sausais ekstrakts – 40 mg, Spirulīnas pulveris- 100 mg, Priežu mizas sausais ekstrakts – 15 mg.

Imunosil kapsulas Forte izpildījumā

Imunosil Forte 30 kapsulas

Imūnsistēmas veselībai:

 • vitamīni C, D un B12 un cinks (Zn) veicina normālu imūnsistēmas darbību;
 • vitamīni C un B12 palīdz samazināt nogurumu un nespēku;
 • vitamīni C un B12 palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;
 • kurkuma palīdz uzturēt imūnsistēmas efektīvu darbību.

 

* Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr.10646. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Imunosil 30 kapsulas ar aktīviem beta glikāniem, D3 vitamīnu spēcīgai imunitātei

Lietošanas veids: ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā. Drīkst lietot no 18 gadu vecuma.

Brīdinājumi: neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju; nepārsniegt ieteicamo diennakts devu; uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!
Uzglabāt istabas temperatūrā, tumšā vietā, rūpīgi slēgtā oriģināliepakojumā.

 

Iepakojumā 30 kapsulas

 

Saturs un devas Diennakts ieteicamā devā

(1 kapsulā)

Beta-glikāni
150 mg
Acerolas augļa sausais ekstrakts
(80% vitamīns C)
100 mg
(80 mg vitamīns C – 100% no NRV*)
Kurkuma (malta)
100 mg
Cinks
10 mg – 100% no NRV*
Vitamīns D3
20 µg – 400% no NRV*
Vitamīns B12
5 µg – 200% no NRV*

 

* NRV – uzturvielu atsauces vērtība

 

Sastāvdaļas: beta-glucan (1.3/1.6 glycopolysaccharides), fibreks (fiber), acerolas (Malpighiaceae Malpighia glabra L.) augļa sausais ekstrakts (80% vitamīns C), kurkumas (Curcuma longa) sakneņi (malti), želatīns (kapsulas apvalks), cinka citrāts, taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela), vitamīns D3 (holekalciferols), vitamīns B12 (ciānkobalamīns).

Imunosil šķidrā forma balzams

Imunosil Sambucus Balsam

Dabīgs balzāms imūnsistēmas veselībai. Tā sastāvā esošais plūškoks palīdz nodrošināt normālu imūnsistēmas darbību un atbalsta organisma aizsargspējas.

 

* Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr.9501. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

 • Bērniem līdz 6 gadiem pa 1 tējkarotei 1 reizi dienā.
 • Bērniem no 7 līdz 12 gadiem pa 1 tējkarotei 2 reizes dienā.
 • Pieaugušajiem pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā.

Devu var palielināt:

 • Bērniem līdz 6 gadiem pa 1 tējkarotei 2 reizes dienā.
 • Bērniem no 7 līdz 12 gadiem pa 2 tējkarotēm 2 reizes dienā.
 • Pieaugušajiem pa 2 tējkarotēm 3 reizes dienā.

Lietošanas ierobežojumi:

 • Pastāv paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām.
 • Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā – pēc konsultācijas ar ārstu.

Brīdinājumi:

 • Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.
 • Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.
 • Glabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!
 • Uzglabāt istabas temperatūrā (15°-25°C).

 

 

Tilpums: 100 ml

Sastāvs: 1 tējkarotē (5ml) Diennakts devā

(6 tējkarotēs ) ( 30 ml)

Koncentrēta plūškoka augļu sula 3 g 18 g

 

 

Sastāvdaļas: koncentrēta plūškoka augļu sula 60%, cukurs, nātrija benzoāts ( konservants).

Imunosil C vitamīna ilgstošas iedarbības forma

C-Vit Prolong Imunosil®

C-Vit Prolong Imunosil.

Satur kriodesikētu upeņu koncentrātu un C vitamīnu. C vitamīns uztur normālu imūnsistēmas darbību pie palielinātas slodzes un veicina normālas fizioloģiskās funkcijas.

 

* Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr.9995. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā.

 

Lietošanas ierobežojumi:

 • Paaugstināta jutība (alerģija) pret produkta sastāvdaļām;
 • Grūtniecības un bērna zīdīšanas laiks – pēc konsultācijas ar ārstu.

Brīdinājumi:

 • Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju;
 • Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu;
 • Glabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!
 • Uzglabāt istabas temperatūrā, tumšā vietā, rūpīgi slēgtā oriģinālajā iepakojumā.

 

 

 

Iepakojumā: 15 vai 90 kapsulas
Neto masa: 9,6 vai 57,6 g
Saturs Diennakts ieteicamā deva
Vitamīns C

(L-askorbīnskābe)

500 mg (625% no NRV*)
Kriodesikēts upeņu koncentrāts

(Ribes nigrum)

50 mg
*NRV – uzturvielu atsauces vērtība
Sastāvdaļas: L-askorbīnskābe (Vitamīns C), želatīns (kapsulu apvalks), kriodesikēts upeņu (Ribes nigrum) koncentrāts.

Biežāk uzdotie jautājumi par Imunosil

Kādas ir Imunosil darbības mehānisms?

Imunosil darbības mehānisms – neļauj infekcijai nokļūt organismā, iedarbojas uz iedzimto un dabīgi iegūto imunitāti, palīdzēt novērst vitamīnu un minerālvielu trūkumus.

Kāpēc lietot Imunosil?

Imunosil lieto, lai novērstu saaukstēšanos un izvairītos no vīrusiem. Imunosil aktīvās sastāvdaļas neļaus vīrusiem nokļūt organismā, palielina organisma izturību un novērš vitamīnu un minerālvielu trūkumu.

Kā un kad Imunosil ir jālieto?

Imunosil ir jālieto pirms un saaukstēšanās sezonas laikā. Kapsulas ir ieteicams lietot maltītes laikā vai pec maltītes, uzdzerot pilnu glāzi ūdens.

Cik ilgi Imunosil ir jālieto, lai sajustu uzlabojumus?

Rezultāti ir individuāli, bet lielākoties pirmie rezultāti parādīsies , lietojot Imunosil vairākas nedēļas (minimums 2 nedēļas).

Cik ilgi Imunosil var lietot?

Nav noteikts maksimālais Imunosil lietošanais laiks. Regulāra lietošana ir iesakāma saaukstēšanās periodā no 1 līdz 2 mēnešus.

Vai Imunosilu var lietot kopā ar citiem medikamentiem?

Ja tas ir nepieciešams , Imunosil var lietot ar citiem medikamentiem.

Back To Top