skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

Sirds, asinsvadu un cukura vielmaiņas veselībai.

Dabīgi ārstniecisku augu līdzekļi holesterīna un cukura samazināšanai

augsts cukurs, holesterīns un triglicerīdi,
sirds- asinsvadu stāvoklis,
orgānu bojājumu riski,
metabolais sindroms

Paaugstināts cukura līmenis ilgtermiņā, kas nepadodas kontrolei ar diētu un fiziskām aktivitātēm, ir iemesls nopietnām izmaiņām svarīgākos orgānos, īpaši asinsvados, kas nodrošina normālu organisma funkcionēšanu, t.sk. sirds, smadzeņu un nieru darbību.

PROBLĒMAS APRAKSTS

Cukura diabēts ir hroniska metaboliska rakstura slimība, kuras gadījumu skaits strauji turpina pieaugt.

Otrā tipa cukura diabētu diagnosticē, izvērtējot pacienta anamnēzes datus par klasiskajiem simptomiem (poliūrija, polidipsija, polifāgija) un glikozes rādītājus asins analīzēs, kad konstatēts glikozes līmenis ≥ 11,1 mmol/l vai glikozes līmenis tukšā dūšā divās atkārtotās pārbaudēs ≥ 7,0 mmol/l, vai glikozes līmenis divas stundas pēc OGTT ≥ 11,1 mmol/l.

Holesterīns atrodas gandrīz visos organisma audos un ir nepieciešams tā normālai funkcionēšanai.
Zema blīvuma lipoproteīnu holesterīns tiek pieskaitīts sliktajam, savukārt augsta blīvuma lipoproteīnu holesterīns ir labais. Ja uz paaugstināta kopīgā holesterīna fona ir pazemināta labā holesterīna frakcija un palielināta sliktā, risks saslimt ar kardiovaskulārajām slimībām ir krietni augstāks.

Ārstniecisks līdzeklis holesterīna normalizēšanai veic divas svarīgākās darbības aterosklerozes attīstības mazināšanā:

  • Samazina holesterīna līmeni
  • Pasargā sirds-asinsvadu iekšējo sieniņu (endotēliju) no aterosklerotiskiem bojājumiem

Terminoloģija:

holesterīna līmenis asinīs

„labais” holesterīns

„sliktais” holesterīns

Kopējais holesterīns

Mērķis:

– kopējais holesterīns zem 5,0 mmol/l

– “sliktais” holesterīns (ZBL-H) zem 3,0 mmol/l

– ”labais” holesterīns (ABL-H) virs 1,0 mmol/l

Cukura diabēts ir slimība,

kas rodas, kad organismā ir pazemināts insulīna daudzums, pasliktinās jutība pret to un ir traucējumi vielmaiņā. Cukura diabēts attīstās pie dažām endokrīnām saslimšanām. Tāpat kā citiem diabēta veidiem, raksturīga pastiprināta urīna izdalīšanās un palielināta šķidruma uzņemšana Cukura diabēts atšķiras ar paaugstinātu glikozes līmeni asinīs (hiperglikēmiju). Cukura diabētam raksturīga hroniska gaita un visu organisma vielmaiņas veidu pakāpeniski traucējumi.

Prediabēts.

Savukārt prediabēts ir stāvoklis, kad glikozes līmenis asinīs ir augstāks par normu, bet vēl nav tik augsts, lai tiktu diagnosticēts diabēts. Prediabētu raksturo glikozes līmeņa izmaiņas asinīs, kas tiek konstatētas, nosakot glikozes vielmaiņas traucējumus vai izmainītu cukura līmeni asinīs tukšā dūšā.

2. tipa cukura diabēta vadlīnijās noteiktais glikozes līmeņa izmaiņu (tukšā dūšā) skaidrojums:

  • Zem 6,1 mmol/l – norma;
  • 6,1-7,0 mmol/l – prediabēts jeb latents diabēts

Glikozes tolerance.

Par glikozes tolerances traucējumiem un prediabētu liecina arī, ja cukura līmenis asinīs divu stundu laikā pēc cukura uzņemšanas ir robežās no 7,8 līdz 11,0 mmol/l.

Prediabēts.

Prediabēta risks pastāv cilvēkiem ar lieko ķermeņa svaru vai aptaukošanos, mazkustīgu dzīvesveidu, augstu asinsspiedienu un augstu holesterīna līmeni asinīs, kā arī tie, kuriem kādam no tuviniekiem (vecākiem, brāļiem, māsām) ir bijis 2. tipa cukura diabēts.

DABAS VIELAS CUKURA UN HOLESTERĪNA KONTROLEI

Sarkanā rauga rīsi

Monakolīns K jeb lovastatīns, kas ir sarkanā rīsu rauga (Monascus purpureus) aktīvā sastāvdaļa. Tā ir dabīga viela, no kuras radīja tā sintētiskos pēctečus – t.s.”statīnus” – visplašāk pielietojamos holesterīnu pazeminošos līdzekļus pasaulē, kas ir recepšu medikamenti.

Ceilonas kanēlis

Ir dažādas kanēļa šķirnes. Visbiežāk sastopams ir parastais kanēlis ( cinnamon cassia) un Ceilonas (Cinnamon zeylanicum) kanēlis.
Ceilonas kanēlis atšķiras no citām šķirnēm. Tam ir atšķirīga forma, gaišāka krāsa un maiga garša. Tam ir arī daudzas veselību veicinošas īpašības.

Hroms

Hroms ir nozīmīgs mikroelements, kam, ir labvēlīga loma insulīna darbības regulēšanā un tas ietekmē ogļhidrātu, olbaltumvielu un lipīdu metabolismu. Hroms ir svarīgs faktors insulīna aktivitātes uzlabošanai. Pētījumi rāda, ka cilvēkiem ar 2. tipa cukura diabētu ir zemāks hroma līmenis asinīs nekā tiem, kuriem šī slimība nav.

Aterolip 5D 30 kapsulas
Aterolip 5D sastāvā esošais kanēlis un hroms palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs. No sarkanā rauga rīsiem iegūtais monakolīns K palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs1. Vitamīns B6 palīdz nodrošināt olbaltumvielu un glikogēna normālu vielmaiņu. Vitamīni B6 un B12 veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos. Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru un normālu olbaltumvielu sintēzi. Vitamīns D nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, kā arī veicina normālu imūnsistēmas darbību.
1 Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 10 mg monakolīna K no fermentētiem sarkanā rauga rīsu preparātiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Aterolip 90 kapsulas ilgstošākam lietošanas periodam paaugstinātam holesterīnam
Aterolip 90 kapsulas

Jaunais iepakojuma veids ar 90 kapsulām ir paredzēts ilgstošai lietošanai – 3 mēnešiem. Tas ekonomiskāks, pacientam iegūstot vairāk kapsulas par labāku cenu.

Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 2 reizes dienā vai pa 2 kapsulām 1 reizi dienā ēdienreizes laikā. Drīkst lietot tikai pieaugušie no 18 gadu vecuma.

Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām; neiesaka grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā; nav ieteicams lietot vienlaicīgi ar lipīdu līmeni pazeminošiem līdzekļiem.

Brīdinājumi: neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju; nepārsniegt ieteicamo diennakts devu; uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!
Uzglabāt istabas temperatūrā, tumšā vietā, rūpīgi slēgtā oriģināliepakojumā.

 

  • Iepakojumā: 30 kapsulas.
Saturs un devas
Diennakts ieteicamā devā
(2 kapsulās)
NRV*
Kanēlis (malts)
600 mg
Fermentētu sarkanā rauga rīsu pulveris (5% monakolīns K)
200 mg
(10 mg monakolīns K)
Magnijs
120 mg
32 %
Vitamīns B6
2,8 mg
200 %
Hroms
48 µg
120 %
Vitamīns D3
20 µg
400 %
Vitamīns B12
5 µg
200 %
* NRV – uzturvielu atsauces vērtība

 

Citas sastāvdaļas: želatīns (kapsulas apvalks), taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela).

Literatūra, raksti, pētījumu apkopojumi

Back To Top