skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

Sadarbības Līgums Ar Larifan

Sadarbības līgums ar Larifan

Latvijas farmācijas uzņēmumi “Lotos pharma” un “Larifāns” paraksta sadarbības līgumu

Šodien, 14. novembrī, Latvijas uzņēmumu “Larifāns” un “Lotos pharma” pārstāvji parakstījuši sadarbības līgumu. Latvijas farmācijas un kosmētikas produktu ražotājs “Larifāns” mainījis darbības principus, turpmāk savu darbību orientējot uz ražošanu un jaunu produktu izstrādi. Mārketinga un pārdošanas aktivitātes turpmāk uzņēmums veiks kopā ar Latvijas farmācijas produktu ražotāju “Lotos pharma”, kas šogad ir spēris lielu soli uzņēmuma tālākā attīstībā, jo septembrī atklāja modernu un GMP (Good Manufacturing Practice – Labas ražošanas prakses) standartiem atbilstošu ražotni, kā arī uzņēmuma pārstāvniecību Lietuvā.

Sadarbības mērķis ir, apvienojot spēkus un abu uzņēmumu kapacitāti, veicināt SIA “Larifāns” un SIA “Lotos pharma” ražoto produktu pieejamību un atpazīstamību Latvijā un Lietuvā, ziņo abu uzņēmumu pārstāvji.

SIA “Larifāns” ir medikamentu un kosmētikas ražotājs, kas dibināts vairāk nekā pirms 20 gadiem. “Larifāns” ražoto produktu sastāvā ir biotehnoloģiskā ceļā iegūta aktīvā viela – dubultspiralizēta RNS (dsRNS) Larifan, kurai piemīt pretvīrusu un imunomodulējošas īpašības. “Larifāns” valdes priekšsēdētājas, valsts emeritētās zinātnieces, Dr.med. Gunas Feldmanes ilggadējais ieguldījums zinātnē un Larifan aktīvās vielas atklāšanā un izpētē ticis novērtēts ar Atzinības krustu, kas tiek pasniegts par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā. Saskaņā ar Ordeņu kapitula lēmumu augstākos valsts apbalvojumus pasniegs Latvijas Republikas Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2018. gada 17.novembrī Rīgas pilī.

Back To Top