skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

GoodSleep Spray – Pirmais Izsmidzināmais Miega Līdzeklis

GoodSleep Spray – pirmais izsmidzināmais miega līdzeklis

Miegs, kas ikvienam tik ļoti nepieciešams.

Kas ir miegs?

Miegs ir dabīgs stāvoklis, kad organisms atpūšas. Tas ir gandrīz visiem zīdītājiem un putniem, kā arī tas ir novērots dažiem rāpuļiem, abiniekiem un pat zivīm. Cilvēkiem un vairumam citu dzīvnieku miegs uznāk naktī. Nakts cilvēkiem ir ļoti svarīga. Guļot uzkrājas rezerves un smadzenes turpina apstrādāt un sakārtot dienas laikā apgūto un piedzīvoto, lai mēs varētu to izmantot nākotnē. Sievietes vairāk sūdzas par miega problēmām, bet uz vecumu par to vairāk sāk runāt vīrieši. Nepieciešamais miega ilgums katram indivīdam ir atšķirīgs. Visveselīgakais miegs ir no 6 līdz 9 stundām.

Kas ir bezmiegs?

Bezmiegs ir miega traucējums, kas saistīts ar izmaiņām miega ilgumā, ritmā un dziļumā. Ir pierādīts, ka apmēram pusei cilvēku ir dažādi miega traucējumi, kas var izsaukt nopietnas veselības problēmas.

Visbiežāk bezmiegs izpaužas kā grūtības iemigt, to rada nemiers, domas par iepriekšējās dienas notikumiem, bažas par nākotni u.c. Bezmiegs var izpausties arī kā nakts miegs ar pārtraukumiem, kad vairākkārt jāmostas, bieži vien ar satraukuma sajūtu pēc nepatīkama sapņa. Arī negribēta agra pamošanās no rītiem ir viena no bezmiega izpausmēm. Reizēm sastopami stāvokļi, kad trūkst miega sajūtas, kaut arī dziļā miegā pavadīts pietiekoši ilgs laiks.

Bezmiega tūlītējas sekas ir nogurums un miegainība, pieaug aizkaitināmība, vērojama atmiņas pasliktināšanās un reakcijas palēnināšanās. Var parādīties tendence uz dažām sekundēm, minūtēm ieslīgt vieglā snaudā, proti, mikromiegā, kas ir īpaši bīstams situācijās, kurās nepieciešama pastāvīga uzmanības koncentrēšana (piemēram, vadot automašīnu).

Kas ir melatonīns?

Melatonīns jeb tā dēvētais miega hormons. To varētu saukt arī par mūsu miega sargu. Melatonīns ir bioloģiski aktīva viela, kas veidojas mūsu smadzenēs nakts laikā (tumsā) un regulē mūsu organisma bioritmus – miega un nomoda ciklu. Vakaros, kad pieaug melatonīna koncentrācija organismā, pieaug arī mūsu miegainība – mēs sākam žāvāties, rodas vakara nogurums un vēlme doties pie miera. Pats melatonīns mūsu organismā sintezējas no cita hormona, kas pastiprināti izdalās tieši dienas laikā – serotonīna jeb tā dēvētā laimes hormona. Šis ir hormons, kas mums nodrošina labu garastāvokli, smaidu sejā un pozitīvu skatu uz dzīvi, tādēļ to var dēvēt arī par optimistu hormonu. Gan melatonīns, gan arī serotonīns veidojas no neaizvietojamās aminoskābes L-triptofāna, kuru mēs varam uzņemt tikai ar uztura vai uztura bagātinātāju palīdzību. Ievērojams L-triptofāna daudzums atrodams dažādos sieru veidos un gaļā.

Kas ir Good Sleep Spray?

Sadarbībā ar speciālistiem esam radījuši inovatīvu miega līdzekli – zem mēles izsmidzināmu melatonīna preparātu Good Sleep Spray. Tas ir pirmais šāda veida produkts Latvijā.

Good Sleep Spray ir izvēlēta efektīva forma, kas nodrošina, ka aktīvās vielas asinsritē nonāk caur mutes gļotādu. Zem mēles izsmidzināmā forma nodrošina līdz pat 4 reizēm augstāku melatonīna koncentrāciju, salīdzinot ar kapsulu formas melatonīna preparātiem, kuri iziet cauri kuņģa zarnu traktam un aknām, kā rezultātā 80% no aktīvajām vielām tiek inaktivēti un nemaz nenonāk līdz receptoriem.

Mēs esam savam produktam pievienojuši arī cita ārstniecības auga – pasifloras ekstraktu, kuras iedarbības mehānisms ir savādāks nekā citiem nomierinošiem līdzekļiem, jo veicina relaksāciju bez pieraduma efekta.

Good Sleep Spray ir lietojams 20 minūtes pirms gulētiešanas, iepriekš sakratot. Preparāta aprīkojums ir kvalitatīvs, dozators ļauj ikreiz izsmidzināt vajadzīgo devu. Viens iepakojums paredzēts 200 lietošanas reizēm.

Back To Top