skip to Main Content

Saziņai:

Email: offis@lotos-pharma.com
Phone: 371......................
Adrese: Plieņciema 16, Mārupes nov.

Mēs tikai izsakām savu viedokli

SIA Lotos Pharma investē 24 tūkstošus eiro jauna fermentu preparāta izveidē

Izvērtējot tirgu produktu kategorijā, kas satur fermentus gremošanas veicināšanai, tika secināts, ka šos produktus uz aptiekām dodas iegādāties vidēji 60 tūkstoši cilvēku mēnesī, kuri izdara izvēli galvenokārt starp ārzemju ražojumiem, jo pašmāju ražotāju fermentu preparātu klāsts ir neliels, 1-2% no kopējā piedāvājuma.

Tādēļ Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma mainīs esošo tirgus situāciju par labu Latvijas ražotāju tirgus daļai, jo piesaka jaunu fermentu preparātu K-Enzyme, informē uzņēmums.

Augstu pieprasījumu pēc šāda veida produktiem rada veselības problēmas, kas saistītas ar gremošanas traucējumiem. Tie visbiežāk rodas, uzņemot nesabalansētu un neveselīgu uzturu. Mūsdienās tā ir aktuāla problēma, kas atspoguļojas veiktajos pētījumos par Latvijas iedzīvotāju ēšanas paradumiem, jo tie atklāj, ka vairākas reizes nedēļā patērējam grūti pārstrādājamus ēdienus, kā arī pieaugušie ar uzturu uzņem pat līdz 15 tējkarotēm cukura dienā, kas vairāk kā 2 reizes pārsniedz normu.

Lotos Pharma vadītājs Kaspars Ivanovs uzsver, ka kopā ar speciālistiem mērķtiecīgi strādāts, lai jaunais fermentu preparāts būtu maksimāli piemērots tieši mūsu pašu reģionam, ņemot vērā vietējās ēšanas tradīcijas. Rezultātā, pēc vairāk nekā pusotra gada ilga darba, tapa K-Enzyme, kur vienā kapsulā, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, mēs spējām ietvert daudz vairāk fermentu. Vairāk svarīgāko gremošanas fermentu un ērtāka lietošana, tādas ir K-Enzyme priekšrocības.

Jaunais K-Enzyme būs spēcīgs konkurents ārzemju analogiem gan kompozīcijas, gan fermentu koncentrācijas ziņā, kas ir līdz 8 reizēm augstāka, uzskata uzņēmums.

Līdz ar K-Enzyme ieviešanu Latvijas tirgū, šogad tiek plānota produkta ieviešana vēl 3 valstīs. Jaunā produkta izveidē investēti 24 tūkstoši eiro.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Back To Top